Hakkımızda

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz ?

haTürkiye’nin en uzun pistine sahip olan Ankara karting firmamız özellikle heycan ve kıyasıya bir yarış arayanların tercihi olmaya devam ediyor. Kendi tasarımımız olan araçlarla kendinizi eşsiz bir yarışın içerisinde bulabilirsiniz.

Ankara’nın merkezi alanlarından biri olan Mühye köyü temiz havası ve doğal ortamı ile gençlerin en çok tercih ettiği alanlar arasında yer alıyor. Uzun yıllardır Go kart üzerine çalışmalar yapan firmamız sizler için en iyi olanı sunuyor.

Go kart sonrası sevdikleriniz hoş bir zaman geçirebileceğiniz kır ile iç içe olan mekanımızda Semaver, Sabah kahvaltısı,Mangal ve farklı organizasyonlar sayesinden gününüzü renklendirebilirsiniz. Modern teknoloji her geçen gün gelişmiş olsada sessiz ve sakin olan bu tür yerler insanlar için cazip gelmektedir. Arkadaşlarınızla özel günlerinizde (Doğum günü,Nişan,Sünnet gibi organizasyonlar) oldukça hoş konsepte sahip olan mekanımızda organizasyonlarınızı tecrübeli personelimiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Şehirin merkezinde doğal ortamı arayanların sıklıkla tercih ettiği Mühye köyünde güzel vakit geçirmek isteyenlerin tercih ettiği mekanımıza kalabalık gelmeyi düşünen kişiler öncesinden rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

kah muhye-kahvalti